خبری

خبری

خبری

پیام‌های حمله شوکه‌کننده مقاومت عراق برای کاخ سفید/ اشغالگران آمریکا در عین‌الاسد سیلی سختی خوردند

حمله موشکی به پایگاه نظامیان آمریکا در عین‌الاسد تحولی مهم است، زیرا بیش از ۱۰ فروند موشک گراد تمام پایگاه‌های آمریکا را هدف قرار داد و کاخ سفید و دولت واشنگتن را شوکه کرد.
 

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،یک هفته پس از حمله جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی به سرکردگی آمریکا به مواضع حشدالشعبی در مرز سوریه و عراق و پس از هشدار‌های چند روز اخیر مقاومت عراق درباره لغو تمام تفاهمات انجام‌شده بر سر حضور نیرو‌های اشغالگر آمریکا در خاک عراق، حمله به پایگاه نظامیان آمریکا در عین‌الاسد انجام شد.

حمله موشکی به پایگاه نظامیان آمریکا در عین‌الاسد تحولی بسیار مهم است، زیرا برای نخستین‌بار بیش از ۱۰ فروند موشک گراد از فاصله‌ای نزدیک و با وجود آماده‌باش تمام پایگاه‌های آمریکا آنجا را هدف قرار دادند.

 پایگاه هوایی عین‌الاسد

به‌طور کلی می‌توان در این حمله موشکی چندین پیام به اشغالگران آمریکایی را دریافت؛ نخست، اینکه پدافند هوایی و راداری مجهز آمریکا که از مدت‌ها قبل در خاک عراق و در پایگاه عین‌الاسد استقرار یافته بود، نتوانست حمله موشکی را تشخیص دهد و در زمینه رهگیری و انهدام موشک‌ها ناکام بود.

دوم، اینکه ارتش اشغالگر آمریکا در سال‌های اخیر خون مردم بی‌گناه زیادی از عراقی‌ها را ریخته و بار‌ها با سکوت و مماشات دولت‌های مختلف عراق همراه بوده است که ترجیح می‌دادند منافع عراق را بر ایجاد اصطکاک با دولت آمریکا اولویت دهند، ولی مقاومت و نیرو‌های حشدالشعبی به‌ویژه پس از شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس ثابت کردند ادامه حضور اشغالگران خط قرمز آن‌هاست.

مقاومت عراق بار‌ها درباره حضور نظامیان آمریکا هشدار داده بودند و در هفته‌ها و ماه‌های اخیر حمله به کاروان‌های لجستیک آمریکایی افزایش یافت. مقاومت عراق نشان داد خون آمریکایی‌ها رنگین‌تر از خون مردم عراق نیست، آمریکا باید خون‌بهای کشته‌های عراق را بپردازد و مردم این سرزمین انتقام خون شهدایشان را با وجود ددمنشی آمریکا خواهند گرفت.

پیام سوم، این است که عراق با شیخ‌نشین‌های حاشیه جنوبی خلیج‌فارس تفاوت‌های زیادی دارد و یکی از روستا‌های آمریکا نیست که رئیس‌جمهور یا مقام‌های آمریکا هر وقت خواستند، بخواهند در آن پایگاه ایجاد یا بدون اجازه کسی، تردد کنند و کسی جرئت اعتراض نداشته باشد.

نیرو‌های مبارز و مقاومت عراق ثابت کردند حافظ جان، مال، ناموس و ارزش‌های کشورشان هستند و حتی اگر کمک نیرو‌های خارجی نباشد، می‌توانند به‌تن‌هایی از پایگاه‌ها، نیروها، جنگنده‌ها، موشک‌ها و عزت و آبروی خود دفاع کنند؛ به همین دلیل کمتر از یک هفته از حمله به مواضع نیرو‌های مقاومت در نوار مرزی سوریه و عراق بزرگترین پایگاه نظامیان آمریکا در عراق را موشکباران کردند.

به نظر می‌آید خروج از عراق و فاصله گرفتن از عملیات‌های پوچ و روانی تنها راه‌حل آمریکا در قبال عراق است و عربستان و رژیم صهیونیستی و مزدورانشان باید بدانند دولت و مقاومت عراق به اندازه‌ای استقلال دارند که بتوانند به دور از نظر و موضع‌گیری‌های کشور‌های همسایه درباره حاکمیت خود تصمیم بگیرند.

پر واضح است وقتی آمریکا وجود دین، مذهب و مرجعیت را به‌عنوان مؤلفه‌های قدرت عراق نادیده می‌گیرد و به باقی ماندن در عراق اصرار می‌کند، اشتباه بزرگی را مرتکب می‌شود، زیرا تسلیم شدن در برابر زورگویان و متجاوزان به ناموس و حاکمیت، در قاموس ملت عراق جای ندارد. آن‌ها نشان داده‌اند هرگز در برابر اشغالگران تسلیم نمی‌شوند و در برابر ظالم سکوت نمی‌کنند.

درماندگی سیاسی کاخ سفید

نحوه پاسخ و موضع‌گیری مقام‌های سیاسی و نظامی آمریکا پس از حمله به عین‌الاسد حمایت از شوکه شدن آن‌ها دارد، زیرا هرگز باور نمی‌کردند در کمتر از یک هفته گروه‌های مقاومت عراقی پاسخ جنایت آن‌ها را به‌شکلی سنگین و خاص بدهند.

 

ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا

این نوع واکنش مقاومت برای دولت آمریکا پیش‌بینی‌نشدنی بود و باعث شد آن‌ها نه‌تن‌ها عصبانی شوند، بلکه نحوه پاسخ دادن به سؤالات خبرنگاران نشان می‌دهد گیج، درمانده و ناتوان شده‌اند و حتی قدرت تصمیم‌گیری برای پاسخ به این موضوع را ندارند. آن‌ها خوب می‌دانند اگر بخواهند اقدام نظامی علیه مواضع گروه‌های حشدالشعبی که در حال جنگ با عناصر باقی‌مانده داعش هستند، انجام دهند؛ ممکن است پاسخ بعدی این گروه‌ها به مراتب سنگین‌تر، پیچیده‌تر و بدون شک پرتلفات باشد که تحمل و توجیهش برای افکار عمومی به‌وسیله کاخ سفید سخت خواهد بود.اینکه جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا بدون آنکه بخواهد دنبال پاسخگویی و عملیات تلافی‌جویانه بگردد، در اظهارنظری گفت ابتدا باید مسئولان حمله به عین‌الاسد را مشخص کنند، نشان از اوج نگرانی دولت آمریکا دارد. این اظهارنظر نشان می‌دهد آن‌ها یا سطح بازی را پذیرفته‌اند که باید بی‌خیال هرگونه پاسخی شوند، یا آنکه فهمیده‌اند سنبه چنان پر زور است که اگر بخواهند دست به هر حرکتی بزنند، ممکن است عواقب شدیدتری برایشان به‌دنبال داشته باشد.

کاخ سفید برای کنترل موضوع وارد سیاست انگلیسی شد و تلاش می‌کنند تا علاوه بر متهم کردن ایران به دخالت در این موضوع، یا از آن به‌عنوان ابزار چانه‌زنی استفاده کنند، یا آنکه دنبال معامله باشند.

دست‌کم جمهوری اسلامی ایران بخش نخست توطئه را ناکام گذاشت، زیرا سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه در گفتگو با شبکه الجزیره گفت که این حملات مشکوک است و برخی نشانه‌ها از دست داشتن رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

 

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه

نکته پایانی اینکه آزمایش اولیه بایدن علیه ایران و مقاومت خیلی زود پاسخ داده شد و ناکام ماند. اگر آمریکا بخواهد بر این آتش نفت بریزد، به اندازه کافی در منطقه هیزم وجود دارد که آتش بگیرد! این در حالی است که مشکلات داخلی آمریکا بسیار زیاد است و فرماندهان محور مقاومت به‌خوبی بر این موضوع اشراف دارند که در اوضاع کنونی آمریکایی‌ها هیچ توانایی و تمایلی برای ورود به درگیری گسترده ندارند.

اشراف و آگاهی و نیز برخی داده‌های طبقه‌بندی شده که رویکرد سیاست خارجی این کشور در منطقه را آشکار کرده، باعث شده است تا آمادگی برای مقابله با هر اقدام آمریکایی‌ها در همان سطح یا شاید بیشتر وجود داشته باشد.

منبع:آنا

انتهای پیام/


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۱۱:۲۷ | نویسنده : آزیتا | نظرات (0)نظرات (0)

تله رمزارز‌ها برای سرمایه‌گذاران غیرحرفه‌ای!

این روز‌ها بیت کوین به عنوان موفق‌ترین رمزارز در حال فتح قله‌های جدید است و تبدیل به کانون توجه برای سرمایه‌گذاری در داخل و خارج از کشور شده است.
 

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سود‌های هنگفت و نوسانات نامحدود به‌واسطه خرید این رمز ارز موجب شده تا افراد استفاده نکردن از این فرصت را خسارت تلقی کنند، به خصوص آنانی که در ماه‌های گذشته در بورس سرمایه‌گذاری کرده و بعضا متحمل خسارات مالی زیادی شدند و حالا می‌خواهند از طریق رمزارز‌ها به جبران آن برآیند.

فناوری غیرمتمرکز بلاکچین و ظهور رمزارز‌ها نوع جدید و بدون مرزی از سرمایه‌گذاری اقتصادی محسوب می‌شود که مرتبط با هیچ دولت و کشوری نیست و فعالیت در آن مستلزم صرف انرژی برق و به‌کارگیری تخصص است. درواقع دنیای رمزارز‌ها هم فضای به‌شدت تخصصی است که ورود و فعالیت در آن به دانش خاصی نیاز دارد و امیدواری به کسب سود‌های بالا در کوتاه مدت می‌تواند تله‌ای برای از دست رفتن سرمایه‌های افراد باشد، مانند تجربه تلخی که برای عده زیادی از سهامداران در بورس رخ داد.

بر اساس آمار داده‌شده روزی دو هزار میلیارد تومان به گردش مالی رمزارز در کشور اختصاص پیداکرده که گویای کوچ سهامداران بورسی به حوزه رمزارزهاست. ابتدای امسال بود که رئیس‌جمهور مردم را به حضور در بازار سرمایه تشویق کرد و این بازار را یکی از مطمئن‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری دانست. درحالی‌که ترغیب به این سرمایه‌گذاری بدون دادن آگاهی‌های لازم به مردم باعث شد پول‌های زیادی در بازار سرمایه از بین برود و جو بی‌اعتمادی در آن حاکم شود.

در واقع فعالیت در هر بازار و اقتصادی صرفا با مشاهده چند CD آموزشی یا دنبال کردن پیج‌های اینستاگرامی برای عده‌ای که تصور می‌کنند می‌توانند همواره از پله‌های سودآوری بالا بروند، کافی نیست و حالا این نکته درباره خرید بیت کوین و اتریوم هم صادق است.

همه می‌دانیم بیت کوین مرز‌های مقاومتی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و رکورد‌های جدیدی را به ثبت رسانده است به نحوی که اکنون هر بیت کوین به رقمی بیش از ۵۰ هزار دلار رسیده، اما نوسان پذیری در حوزه رمزارز‌ها بسیار بالاست و نسبت به رقبای خود مانند طلا با تغییرات بیشتر و قاعدتا ریسک بالاتری همراه است. بنا به نظر کارشناسان احتمال می‌رود بیت کوین رفتاری مانند سال ۲۰۱۷ از خود بروز دهد به طوری که پس از اوج گرفتن قیمت با سقوطی عمیق مواجه شود.

فناوری تاکنون تحولات شگرفی را در حوزه‌های مختلف رقم زده است و حالا هم فناوری بلاکچین افق‌های جدیدی را پیش روی سیستم مالی اقتصاد در همه دنیا ترسیم کرده است، اما باید بدانیم ورود بدون برخورداری از دانش و اطلاعات کافی و صرفا در جهت انجام اقدامات هیجانی برای دور نماندن از قافله همراهی با ارز‌های دیجیتال نتیجه‌ای به جز از دست رفتن سرمایه به همراه نخواهد داشت؛ بنابراین افتادن دوباره افراد در ورطه حضور بدون دانش و اطلاعات در بازار‌های مالی مجددا دود شدن سرمایه‌ها را به دنبال خود می‌آورد.


نوسان در ذات بیت کوین است

رضا قربانی، عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای درباره وجود ذهنیت رسیدن به سود‌های کلان از طریق سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت در بورس و حوزه رمزارز‌ها اظهار کرد: سرمایه‌گذاری به معنای پولدار شدن نیست، بلکه برای آن است که افراد از دارایی‌هایی که به دست می‌آورند، حفاظت کنند تا در طول زمان کاهش پیدا نکند. عده‌ای تصور می‌کنند سرمایه‌گذاری همان پولدار شدن در زمان کوتاه است و بر همین اساس انتظار دارند از خرید و فروش بیت کوین سود‌های کلانی به دست آورند، مانند دیدگاهی که برای بورس از ابتدای امسال وجود داشت.

وی با بیان اینکه بیت کوین، هفتمین کلاس دارایی محسوب می‌شود، افزود: رمزارز‌ها یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری جدید در دنیا محسوب می‌شوند که نوسان در ذات آن‌هاست. بیت کوین سرمایه‌ای دیجیتالی است و مانند دارایی‌هایی همچون خانه، خودرو و طلا فیزیکی نیست.

بیت کوین از ۱۲ سال قبل تاکنون روند رو به رشدی داشته است و احتمال می‌رود در آینده رشد آن نیز تداوم پیدا کند، اما هیچ تحلیلگری انتظار چنین پیشرفتی را نداشت.

قربانی ادامه داد: افرادی که سواد مالی ندارند، نباید به حوزه بیت کوین ورود کنند. سرمایه‌گذارانی که به دنبال کسب سود در کوتاه مدت هستند، قطعا در بازاری که نوسان زیادی دارد، متضرر می‌شوند. هر بیت کوین اکنون یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارد، درحالی‌که طی نظرسنجی که چندی قبل از متخصصان این حوزه به عمل آمد، آن‌ها ارزش هر بیت کوین را ۶۰۰ میلیون تومان برآورد کرده بودند.

خروج بیت کوین از روند منطقی و پیش‌بینی‌پذیر

عضو هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یادآور شد: بیت کوین اکنون از حالت منطقی و پیش‌بینی پذیر خارج‌شده است. هر زمان در بازاری شاهد صعود‌های شارپی و بالا بوده‌ایم به همان نسبت هم نزول‌های شدید به وقوع پیوسته است و این موضوع هم می‌تواند درباره بیت کوین اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به لزوم ارائه آموزش‌های لازم برای فعالیت در حوزه رمزارز‌ها بیان کرد: افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در بیت کوین رادارند باید بدانند که این فناوری غیرمتمرکز و زیر نظر هیچ نهاد مشخصی در دنیا وجود ندارد. به عنوان نمونه اگر شخصی رمز درگاه خرید ارز دیجیتال خود را فراموش کرده و یا گم کند، هیچ راهی برای پیدا کردن آن نیست و هیچ سازمانی هم برای پاسخگویی وجود ندارد، زیرا در عمل هیچ مرکزی آن را پشتیبانی نمی‌کند تا بتواند رمز را بازیابی و مجدد صادر کند. ما بار‌ها نمونه چنین مواردی را از نزدیک شاهد بوده‌ایم که به این شکل سرمایه زیادی از افراد از بین رفته است.

این کارشناس حوزه دیجیتال هک شدن رمزارز‌ها را غیرقابل امکان عنوان کرد و افزود: هک شدن بیت کوین امکان‌پذیر نیست، زیرا از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار است. درواقع این‌که رمز استفاده برای فعالیت در این فضا هرگز قابل‌ردیابی یا بازیابی نیست هم به دلیل وجود امنیت بالای آن است، اما هک شدن کیف پول بیت کوین می‌تواند رخ دهد و هکر‌ها امکان ورود به آن رادارند.

قربانی درباره تشویق چهره‌های موفق و مهم دنیا مانند ایلان ماسک برای خرید بیت کوین اظهار کرد: خرید یک و نیم میلیارد دلاری بیت کوین توسط مدیرعامل تسلا موتورز باعث جلب رضایت عمومی شد و بسیاری را ترغیب به خرید آن کرد. چراکه در حال حاضر سهام کمپانی تسلا در بورس باارزش است و محصولات این شرکت هم از کیفیت بالایی نسبت به بنز و BMW برخوردار هستند؛ بنابراین خرید بیت کوین توسط مدیرعامل تسلا می‌تواند به عاملی برای استقبال از این رمزارز بدل شود، اما باید درنظر داشت لزوما خرید بیت کوین توسط ایلان ماسک نمی‌تواند به معنای تداوم روند رشد آن محسوب شود.

وی در پایان درباره جایگزینی کامپیوتر‌های کوانتومی در آینده به جای رمزارز‌ها بیان کرد: این نسل از کامپیوتر‌ها در مرحله آزمایشگاهی قرار دارند و هنوز نمی‌توان درباره تأثیر آن‌ها بر روی فعالیت رمزارز‌ها به‌طور دقیق اظهارنظر کرد. شاید در آینده چنین ابزار‌هایی بتوانند جایگزین بیت کوین شوند، اما از حالا صحبت کردن درباره این مسئله بسیار زود است. اینترنت هم از ابتدای آغاز به کار خود تاکنون تغییرات زیادی کرده و متحول شده و کامپیوتر و فضای مجازی هم از این قاعده مستثنی نیست.

منبع:روزنامه رسالت

انتهای پیام/

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۰۹:۵۶ | نویسنده : آزیتا | نظرات (0)نظرات (0)

طرز تهیه آش خشکبار

در مطلب زیر قصد داریم طرز تهیه آش خشکبار را به شما آموزش دهیم.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، امروز قصد داریم دستور تهیه آش خشکبار را به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.

مواد لازم:

سبزی آش (جعفری، گشنیز، برگ چغندر یا اسفناج) یا تره کوهی ۵۰۰ گرم
عدس نصف پیمانه
نخود یک پیمانه
گوشت گوسفندی با استخوان ۲۰۰ گرم
برنج سه قاشق غذاخوری
پیاز یک عدد
برگه زردآلو نصف پیمانه
برگه هلو نصف پیمانه
آلبالوی خشک شده نصف پیمانه
آلوی ترش خشک شده نصف پیمانه
رشته آش یک بسته کوچک
نمک، فلفل سیاه و زردچوبه به مقدار لازم
سرکه سیب ۲ تا سه قاشق غذاخوری
لوبیا یک پیمانه
شیره انگور به مقدار لازم
روغن زیتون به مقدار لازم
پیاز، نعناع و سیر داغ به مقدار لازم برای تزئین

طرز تهیه:
نخست حبوبات را از شب قبل خیس کنید.
خشکبار را هم جداگانه خیس کنید.
گوشت، حبوبات و پیاز خُرد شده را بپزید سپس نمک، فلفل سیاه و زردچوبه را به آن‌ها اضافه کنید؛ در ۲۰ دقیقه آخر پختن، خشکبار، سبزی آش یا تره کوهی، رشته آش و برنج را به مواد بیفزایید.
در انتها سرکه سیب را با شیره انگور مخلوط و به سایر مواد اضافه کنید.
آش را پس از آماده شدن داخل ظرف‌ها بکشید و با مخلوط روغن زیتون، پیاز، نعناع و سیر داغ روی آن را تزئین کنید.

منبع:شبکه آشپزی

انتهای پیام/

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۴:۰۹:۰۸ | نویسنده : آزیتا | نظرات (0)نظرات (0)

معرفی فرایند خرید ورودی گوگل و افزایش کلیک گوگل

خرید ورودی گوگل یکی از فرایند هایی است که امروزه با توجه به متداول شدن قابل توجه بهره مندی جامعه از وب سایت های گوگلی، دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی می باشد. پیدایش اینترنت و کاربردی بودن وب سایت های اینترنتی منجر شده در حال حاضر اکثر کسب و کار ها، شرکت ها و مشاغل حوزه های مختلف، وب سایت مخصوصی در گوگل که پر بازدید ترین درگاه اینترنتی است، راه اندازی کنند؛ چرا که با راه اندازی این پل های ارتباطی نه تنها فرایند دسترسی سهل تر می شود، بلکه صاحب وب سایت مربوطه می تواند حوزه ی کاری خود را به جامعه ی آماری بیشتری معرفی کند و تبلیغات گسترده تری داشته باشد.

https://backority.ir/images/645561.png

راه اندازی وب سایت شاید به ظاهر در مقایسه با مزایای کثیری که دارد امری چندان پیچیده و دشوار نباشد، اما لازم است بدانید هر کسی در راستای بهره مندی از این فناوری نوین با دغدغه های کثیری دست و پنجه نرم می کنند، از جمله اساسی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که صاحب انواع وب سایت های گوگلی با آن سروکار دارند، افزایش بازدید کننده های وب سایت شان است.

در حقیقت صدر اهداف همه ی وب مستر ها ( صاحب وب سایت ) افزایش ورودی گوگل و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش ورودی گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی افزایش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

با توجه به نیاز بالای جامعه در زمینه ی افزایش ورودی و بازدید انواع و اقسام وب سایت های موجود در درگاه گوگل، کسانی وجود دارند که در این زمینه از مهارت و تخصص مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند شرایط مطلوبی فراهم کنند که تقاضا کنندگان قادر به خرید ورودی گوگل باشند. با خرید ورودی گوگل و اعمال تغییرات موثر از طرف کارشناسان متخصص بر وب سایت خود، می توانید در زمینه ی افزایش بازدید های وب سایت گامی تاثیر گذار بردارید.

البته بهتر و موثر تر است قبل از این که به طور مستقیم به خرید ورودی گوگل بپردازید، در مورد این فرایند اطلاعات جامعی جمع آوری کنید تا آگاهانه ترین اقدام ممکن را انجام دهید. از این رو ما سعی کرده ایم با آوردن مطالب و نکات مفید و مسمر ثمر در راستای راه و روش های افزایش بازدید گوگل و همچنین فرایند خرید ورودی گوگل، شما را برای برداشتن بهترین گام ها در این مسیر راهنمایی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ورودی گوگل به روش های طبیعی

https://backority.ir/images/540423.png

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به  هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟

https://backority.ir/images/172482.png

همان طور که می دانید اصلی ترین هدف از این کار بیشتر کردن آمار بازدید کننده های انواع و اقسام وب سایت هاست که با نام خرید بازدید گوگلی هم شناخته می شود. اما سوال این جاست این فرایند با اعمال چه تغییراتی در افزایش بازدید کننده های یک وب سایت موثر واقع می شود؟ در واقع با خرید بازدید گوگلی اتفاقات و تغییرات متعددی به وجود می آید که در ادامه به برخی از مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

 • وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد.
 • لینک وب سایت تان در اولین موارد لیست قرار می گیرد.
 • اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود.
 • سرعت ایندکس شدن صفحه های سایت بهبود خواهد یافت.
 • زمان ماندن مراجعه کنندگان در وب سایت افزایش می یابد.
 • و به طور کلی جزء وب سایت های معتبر گوگل شناخته می شوید.

پس مطمئن باشید با رخداد اتفاق های فوق آمار بازدید کننده های وب سایت خود را به طور طبیعی افزایش خواهید داد، اما از یاد نبرید که لازم است برای خرید به هر کسی اعتماد نکنید و از متخصصان معتبر این کار به خرید بپردازید.

منبع


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۱:۵۹:۵۲ | نویسنده : آزیتا | نظرات (0)نظرات (0)

فروش سایت بلاگ دهی

با سفارش و خرید سرویس بلاگ هی می توانید به کاربران خود به صورت ساب دومین و رایگان وبلاگ دهی کنید و در وبلاگ های کاربران به تبلیغات و لینک سازی یا تولید محتوای و یا افزایش بازدید رایگان مجموعه خود بپردازید. این سرویس مانند سیستم های دیگر وبلاگ دهی بلاگفا و پرشین بلاگ می باشد و قابلیت های بیشتری نسبت به آنها در اختیار کاربران تان قرار میدهد مهم تر از آن امکانات مدیریتی کامل این سرویس منحصر به فرد و اختصاصی می باشد که توسط جهش فا سفارشی سازی و توسعه یافته است.

قابلیت های بخش مدیریتی سرویس عبارت است :

 • تنظیمات سایت

تنظیمان عنوان

تنظیمات قالب

تنظیمات ایمیل

 • مدیریت کامل وبلاگ ها (ویرایش - حذف - فعال و غیرفعال و..)

مسدود سازی و فعال سازی کاربران

 • فیلتر کلمات بد

قابلیت فیلتر کردن کلمات خاص جهت عدم انتشار

 • تبلیغات بنری
 • مدیریت صفحات

امکان ایجاد صفحات اضافه

صفحه مخصوص تبلیغات و تعرفه های تبلیغات

 • ارسال مطلب گروهی و رپورتاژ

قابلیت انتشار رپورتاز و مطلب در کلیه وبلاگ ها بصورت رندوم به  کلیک

 • تبلیغات متنی
 • میریت دومین ها

امکان پارک کردن دومین بر روی وبلاگ

امکان تایید و حذف دومین روی وبلاگ

 • بررسی اطلاعات سازنده وبلاگ از جمله آی پی و تاریخ ساخت و بروز رسانی
 • امکان انتشار اخبار در بلاگ news
 • امکان بازیابی پسورد مدیریت و یوزر admin
 • و...

امکانات بخش کاربری سیستم عبارت است :

 • عضو گیری برای هر وبلاگ و امکان مدیریت کاربران
 • عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه
 • نظرات زیر پست ها
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • امکان ایجاد صفحات اضافه
 • ایجاد چندین وبلاگ با یک اکانت
 • امکان ایجاد وبلاگ گروهی و تعیین سطح دسترسی کاربران
 • آمارگیر حرفه ای به صورت گرافیکی
 • تماس با ما
 • نمایش وبلاگهای بروز شده در صفحه اول سایت
 • نمایش فهرست وبلاگها قبل از ثبت نام کاربر
 • امکان انتقال مطالب از دیگر سیستم ها
 • بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ
 • امکان بازیابی مطالب حذف شده
 • امکان ایجاد و مدیریت نظرسنجی
 • آپلود سنتر اختصاصی برای هر کاربر
 • ورود کاربر با تکنولوژی آجاکس
 • امکان نمایش خبرهای ایجاد شده در صفحه کاربری توسط مدیریت سایت
 • نمایش وبلاگهای بروز شده
 • ایجاد بی نهایت وبلاگ
 • ویرایش مشخصات کاربری و آپلود تصویر نمایه کاربر و نمایش آن در وبلاگ
 • مدیریت نظرات داده شده به مطالب
 • امکان ویرایش و توسعه آن توسط مدیریت سایت
 • جستجو در میان محتوای مطالب ارسال شده در بخش مطالب ارسال شده وبلاگ در نمایش پستهای وبلاگ کاربر
 • ارسال پست جدید با امکانات ادیتور پیشرفته و اپلود عکس فوری در هاست وبلاگ و نمایش آن در محیط ادیتور و
 • درج فایلهای فلاش صوتی و تصویری و مدیریت بر امکانات ادیتور پیشرفته
 • ایجاد شاخه و موضوعات مختلف در وبلاگ
 • امکان ویرایش کد های قالب انتخاب شده
 • امکان انتخاب قالب جدید
 • تنظیمات تخصصی وبلاگ
 • امکان لینکستان برای لینک سایتها و وبلاگهای دیگر در داخل وبلاگ
 • تنظیمات تخصصی نظرات کاربران میهمان و عضو وبلاگ
 • امکان خروجی آر آر اس
 • امکان ذخیره شدن مطالب در آرشیو وبلاگ به همراه لینک آرشیو ماهانه در وبلاگ
 • امکان مشاهده پروفایل کاربر در وبلاگ

و

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
سفارش و خرید سایت بلاگ دهی

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۱:۵۸ | نویسنده : آزیتا | نظرات (0)نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By nasrblog.ir:.